Yeni dönem vekilleri ant içti

Yeni dönem vekilleri ant içti
                TBMM Genel Kurulu, 28. Dönem Milletvekili Ant İçme Töreni için toplandı. Tekirdağ Milletvekillerimiz de ant içti.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Geçici TBMM Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında toplanan Genel Kurul’da, toplam 581 milletvekili ant içti. Ant içme töreni 10,5 saat sürdü. Genel Kurul’da Tekirdağ’ın 28’inci dönem Milletvekilleri Mestan Özcan, Gökhan Diktaş, Çiğdem Koncagül, Faik Öztrak, İlhami Özcan Aygun, Cem Avşar, Nurten Yontar ve Selcan Hamşıoğlu da yeminlerini etti.
                AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mestan Özcan; “Değerli hemşehrilerim, bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde milletimizin emanet ettiği görevi onurla kabul ederek, milletvekili olarak yemin ettim. Bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirmek için heyecanla çalışmalarıma başlıyorum. Türk milletinin ortak değerlerini, milli birlik ve beraberliğimizi en üst düzeyde temsil etmeye söz veriyorum. Vatanımızın birliği ve bütünlüğü, demokratik değerlerimizin korunması, adaletin sağlanması ve refahın artırılması için kararlılıkla çalışacağım. Hep birlikte el ele, omuz omuza vererek Türkiye’mizin kalkınmasına, güçlenmesine ve hak ettiği seviyeye yükselmesine vesile olacağız. Milletimizin bir ferdi olarak, bu kutlu yolculukta her zaman sizin yanınızda olacağımı bilmenizi isterim” ifadelerini kullandı.
Yayınlanma Tarihi : 5/6/2023 23:20
Okunma Sayısı : 1062

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar