Vali'den korona açıklaması

Vali
                Koronavirüs önlemleri çerçevesinde denetime katılan Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ’ı örnek il olarak tanımladı. Vali Yıldırım, “Tekirdağ’da şu anda korkacağımız bir rakamla, bir vaka sayısı ile karşı karşıya değiliz. Fakat bunu muhafaza etmemiz gerek. Kötü örnek olmamamız lazım. Ben kurallara uyan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.tasarım59 reklam paketi
                Korkulacak bir rakam yok

                Koronavirüs önlemleri çerçevesinde Tekirdağ’ı ‘Örnek İl’ olarak nitelendiren Vali Aziz Yıldırım; “Tekirdağ’da şu anda korkacağımız bir rakamla, bir vaka sayısı ile karşı karşıya değiliz. Fakat bunu muhafaza etmemiz lazım. Kötü örnek olmamamız lazım. Ben kurallara uyan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Tedbirlere en katı şekliyle dikkat etmemiz lazım” sözcüklerini kullandı.
                191 denetleme grubu ile sahadayız
                Tekirdağ merkez ve ilçelerinde 191 tane denetleme grubu olduğuna dikkat çeken Vali Yıldırım, “81 ilde sahadayız. Koronavirüs için alınmış olan tedbirlerin uygulamalarını denetlemek üzere çıktık. Biz her daim sahadayız. Ama bugün özelliği var; herkes aynı anda sahada. İlimizde 191 tane denetleme grubu var. Arkadaşlarımız 5’şer, 6’şarlı gruplardan oluşuyor. Her tarafta herkesi denetlemeye gayret gösteriyoruz” dedi.
Yayınlanma Tarihi : 11/9/2020 19:40
Okunma Sayısı : 3396

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar