Turnuvaya adım adım

Turnuvaya adım adım
                Muratlı Ahmet Tezcan Halı Saha Futbol Turnuvası, 21 Mayıs Salı günü başlıyor.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Vatandaşlarımızın güven ve sorumluluk duygusunu geliştirmek, sağlıklı yaşam için spor düşüncesini yaygınlaştırmak, sporu sevdirmek, spor yapmayı yaygınlaştırmak, kaynaşma ve dayanışma düşüncesini geliştirerek birlik beraberlik duygularını güçlendirmek, sevgi ve saygıya dayalı büyük bir spor ailesi oluşturmak maksadıyla gerçekleştirilen Ahmet Tezcan Futbol Turnuvası ile spor ailesindeki fertlerin düzenli ve sağlıklı spor yapmalarını sağlayarak; günün yoğun iş temposundan uzaklaştırmak ve bedenen ve ruhen sağlıklı bireyler haline gelmelerini sağlamak ile merhum Ahmet Tezcan’ı anmak, adını ve anısını yaşatmak hedefleniyor.
                Turnuva maçları, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Halı Saha Tesisleri’nde oynanacak. Muratlı Belediyespor’un girişimleri ile gerçekleştirilen turnuvaya takımlar, 12 (7 asil, 5 yedek) sporcu ile kaydolacak.
                Turnuvaya katılım için son başvuru tarihi 17 Mayıs Cuma günü saat 14.00 olacak. Bu tarihte kuralar çekilerek fikstür oluşturulacak.
                Oyuncular için alt sınır 2009 doğumluları kapsarken, müsabakalara 16 takım (4 grup) katılabilecek.
                Turnuvaya her takım kendi formasıyla çıkması gerekirken, maçlar 19.00 – 20.00 ve 20.00 – 21.00 saatleri arasında gerçekleşecek.
                Turnuva katılım ücreti ise önümüzdeki günlerde duyurulacak.
Yayınlanma Tarihi : 3/5/2024 12:12
Okunma Sayısı : 1228

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar