Turnuvanın şampiyonu Turan Gençlik Bülbül İletişim

Turnuvanın şampiyonu Turan Gençlik Bülbül İletişim
                Muratlı’nın geleneksel Ahmet Tezcan Halı Saha Futbol Turnuvası sona erdi. Turnuva şampiyonu Turan Gençlik Bülbül İletişim oldu.                Muratlı Hizmet - Üçüncülük maçında Sezgin Tekstil ve Sarı Tohum Kepenekli Spor kıyasıya mücadele ederken, maçı Sarı Tohum Kepenekli Spor 6-5 kazandı ve üçüncülük kupasını aldı. Sezgin Tekstil ise dördüncülük kupasını almaya hak kazandı.
tasarım59 reklam paketi
                Finalde ise Turan Gençlik Bülbül İletişim ile Saray İnşaat karşılaştı. Maçın ilk yarısı kıran kırana geçerken, ilk yarı 2-1’lik skorla noktalandı. İkinci yarıda iyi oynayan taraf Turan Gençlik Bülbül İletişim oldu ve yaptığı oyuncu değişiklikleri ile skoru 5-2’e getirmeyi başardı. Turnuvanın şampiyonu olan Turan Gençlik Bülbül İletişim, taraftar desteği ile birlikte saha içerisinde sevinç gösterilerinde bulundu.
                Rahmetli Ahmet Tezcan’ın Turan Mahallesi’nden olduğunu anımsatan Muratlı Belediye Başkanı Varol Türel, “Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Rahmetli Ahmet Tezcan da o mahalledendi. Ailesi de burada, onların da ayağına sağlık; geldiler. 30 sene önce başlattık, bu adet devam ediyor. İnşallah mekanı cennet olsun, iyi bir arkadaşımızdı. Ona layık bir turnuva oldu. Kavga gürültü olmadı. Sizi hepinizi tebrik ediyorum” diye konuştu. Türel, Ahmet Tezcan’ın yakınlarına çiçek takdim etti.
                Ardından turnuvanın şampiyonu Turan Gençlik Bülbül İletişim takımı adına takım kaptanı Erkan Karadeniz’e şampiyonluk kupası takdim edildi. Belediye Başkanı Varol Türel, şampiyon takımın tüm oyuncularını tek tek tebrik etti. Turnuva ikincisi Saray İnşaat ise ikincilik kupasını kaldırdı.
                Öte yandan, ödül töreni sonunda söz alan Turan Gençlik Bülbül İletişim takımı oyuncularından Yalçın Çelik ise, önümüzdeki yıl gerçekleşecek turnuvaya katılım ücretini vermeden katılacaklarının sözünü Belediye Başkanı Varol Türel’den aldı.
                Diğer taraftan, turnuvada emeği geçenlere plaket takdim edildi.


Yayınlanma Tarihi : 23/6/2024 16:28
Okunma Sayısı : 1418

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar