Türk Telekom pes dedirtti!

Türk Telekom pes dedirtti!
                Muratlı’da mülk sahibinden habersiz arsasına telefon direği diken Türk Telekom, bu kadarına da pes dedirtti. Mağdur edilen vatandaş ise adeta isyan etti.                “Rızamız yokken arsamıza girip direk dikmişler!”
                Muratlı’nın Aşağısevindikli Mahallesi’ndeki arsasını dolaşmaya giden Cevriye Çavuş adlı vatandaş, arsasının içerisine girilerek bir telefon direği dikildiğini, bir diğer direğin ise arsasının önüne dikildiğini görünce şok yaşadı.
tasarım59 reklam paketi
                Kendisinden hiçbir izin veya muvafakat alınmadığını kaydeden tapu sahibi Cevriye Çavuş, dikilen direğin kablolarının ise sarkık durumda olduğunu belirterek; yaşadıkları rahatsızlığı dile getirdi.
                “Yaklaşık 1 yıldır oyalıyorlar!”
                Arsasının içerisine onayı olmadan girerek direk diken Türk Telekom yetkililerine ulaştıklarını ve direği buradan kaldırmaları için rica ettiklerini anlatan Çavuş, Telekom yetkililerinin sürekli olarak kendilerini geçiştirdiklerini ve yaklaşık 1 yıldır direklerin alınmasını beklediklerini kaydetti.
                Öte yandan, son zamanlarda maliklerin haberi veya rızası olmadan, herhangi bir kullanım bedeli ödemeden arsa üzerine telefon direği, arsa altına fiber kablo yerleştirme vb eylemlerin arttığına da dikkat çekildi.
Yayınlanma Tarihi : 8/7/2024 18:29
Okunma Sayısı : 2228

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar