Tecrübeli isim adaylığını ilan etti

Tecrübeli isim adaylığını ilan etti
                Tecrübeli siyasetçi Ethem Gümüş, AK Parti’den Muratlı Belediye Başkan Aday Adaylığı’nı törenle açıkladı. Adaylık açıklama programına katılım yoğun oldu.


tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Ali Atılgan, katılan herkesi selamlayarak; “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Muratlı Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaat eden Sayın Ethem Gümüş’ün müracaatı onaylanarak kabul edilmiştir. Kendisine çıkmış olduğu bu yolda teşkilatım ve şahsım adına başarılar diliyorum” sözcüklerini kullandı. Başkan Atılgan, Ethem Gümüş’e aday müracaat formunu da takdim etti.
                Ardından kendisine söz verilen AK Parti Muratlı Belediye Başkan Aday Adayı Ethem Gümüş, katılan herkese hoş geldiniz diyerek; “Bugün, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde belediye başkan aday adayı tanıtım programımıza ilçe başkanım, şahsım ve partim adına hepinize hoş geldiniz diyorum. İsmi üzerinde olduğu gibi bu aday adayı tanıtımı, yani şu an hepimiz belediye başkan adaylığına adayız. Onun için sözü fazla da uzatmanın bir gereği yok. Allah kısmet eder de olur da adaylık bize nasip olursa; o zaman konuşmalar daha değişik şekilde olacaktır” ifadelerini kullandı.
                Kendisini tanıtan AK Parti Muratlı Belediye Başkan Aday Adayı Ethem Gümüş, “Ben kendim doğma büyüme Muratlılıyım. Ailem 1935’de mübadele sonucu Koçmar’dan gelmiş, göçmen bir ailenin çocuğuyum. Kendim yaklaşık 30 yıldır Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak hayatımı idame ettirmekteyim. Aynı zamanda 7-8 yıldan beri parti üyesi olarak görev yapmaktayım” diyerek katılanlara bir kez daha teşekkür etti.
                Programın ardından günün anısına hatıra fotoğrafları çektirildi.
Yayınlanma Tarihi : 19/11/2023 15:22
Okunma Sayısı : 3282

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar