STK'lardan ortak adım

STK
                Muratlı’da faaliyet gösteren üç sivil toplum kuruluşunun başkanları, ilçeye daha faydalı olabilmek adına Ramazan ayında ortak faaliyet yapma kararı aldı.                Muratlı Hizmet - Muratlı’da yerel yönetimlerin daha aktif olması gerektiği görüşünde buluşan Muratlı Kalkındırma ve Girişimci İşadamları Derneği Başkanı Kerem Demir, Muratlı Romanları Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Volkan Kaplan ve Muratlı Genç Romanlar Derneği Başkanı Çağlar Yeltekin, Ramazan ayında ortak bir etkinlik yaparak; ihtiyaç sahibi ailelere yardım ellerini uzatmaya hazırlanıyor.
tasarım59 reklam paketi
                Dernekleri tarafından ve Muratlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nca tespit edilen ailelere mübarek Ramazan ayında gıda paketleri ve kumanya yardımı yapmak için hamlede bulunan sivil toplum kuruluşlarının başkanları, birlik ve beraberlik mesajları vererek; diğer STK’lara da örnek gösterildi.
                Hizmet Medya’ya ortak beyanat veren STK temsilcileri; “Ramazan-ı şerif bereket ayıdır, paylaşma ayıdır. Bu mübarek ayda, her zamankinden daha fazla paylaşmaya, birlik beraberliğe, hayra ve yardımseverliğe ihtiyacımız var. Bu bilinçle Ramazan ayı için ortak hareket ediyoruz. Vatandaşlarımızın yanlarında olacağız” sözcüklerini kullandılar.
Yayınlanma Tarihi : 1/4/2021 22:28
Okunma Sayısı : 3813

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar