Sporcumuz Avrupa üçüncüsü

Sporcumuz Avrupa üçüncüsü
                Avrupa Judo Federasyonu’nun (EJU) programında yer alan 23 yaş altı Avrupa Judo Şampiyonası, 1-3 Kasım 2019 tarihlerinde Rusya’nın Izhevk kentinde yapıldı. A Milli Judocu M. Mustafa Koç 81 kg’da bronz madalyanın sahibi oldu.                Muratlı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nelda Şilli’nin yetiştirdiği Süleymanpaşa Belediyesporlu A Milli Judocu M.Mustafa Koç, ilk turda Yunan Geogias Markaran’ı ipon puanıyla yendi. İkinci turda Finlandiyalı rakibi Aku Loakonen’i altın skorda waza-ari puanıyla yenerek çeyrek finale yükseldi.
tasarım59 reklam paketi
                Bu turda Macar Benedek Toth’a yenilen A Milli Judocu Koç, repesaj müsabakasına kaldı. Repesajda Polonyalı Sebastian Marcikeiwicz’i waza-ari puanıyla yenen M. Mustafa Koç, İsviçreli Lukas Wıtter’i de iponla yenerek bronz madalyanın sahibi olmayı başardı.
                Muratlı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olan Tekirdağ Gençlik Spor Judo Antrenörü Nelda Şilli, Hizmet Spor Servisi’ne yaptığı açıklamada; “Tekirdağ judosu olarak alt yapının ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve ona göre yatırım yapıyoruz. M. Mustafa Koç alt yapıdan bugünlere yetiştirdiğimiz başarılı judocularımızdandır. Avrupa Şampiyonası’nda da bir birinden güzel beş maç yaptı ve bronz madalyayı kazandı. Kendisini tebrik ediyor ve daha büyük başarılar temenni ediyorum” sözcüklerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi : 3/11/2019 19:43
Okunma Sayısı : 1443

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar