Skate Park için imza topladılar

Skate Park için imza topladılar
                Muratlı’ya ‘Skate Park (Kaykay Parkı)’ kurulmasını isteyen patenci gençler, topladıkları imzaları Belediye Başkanı Nebi Tepe’ye teslim etti.                Muratlı Hizmet - Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe’den bu konuda destek isteyen gençler, ilçede bu sporu yapmak için müsait bir alan olmadığından; ufak da olsa bir park alanı yapılması isteğinde bulundular ve imza kampanyası başlattılar.
tasarım59 reklam paketi
                Sokaklarda paten sürmenin tehlikeli olduğunu ve idari para cezasının bulunduğunu dile getiren patencilerden 12 yaşındaki Serkan Yıldırım, arkadaşlarıyla birlikte topladığı 100 imzayı Başkan Tepe’ye takdim etti.
                Hizmet Medya’da yayımlanan ‘Gençler Skate Park İstiyor’ haberini okuduktan sonra ‘Skate Park’ için araştırma yaptığını, Çorlu Cumhuriyet Parkı’nda bir kaykay parkı alanı olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Nebi Tepe ise, Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı’nı arayarak bilgi aldığını söyledi.
                Kaykay Parkı için Muratlı Atatürk Stadyumu’nun yanını işaret eden Başkan Tepe, Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile görüşeceğini, Çorlu’daki kaykay parkı alanının projesini de inceleyeceğini sözlerine ekledi.

Yayınlanma Tarihi : 3/9/2020 19:09
Okunma Sayısı : 57641

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar