"Sıra belediyede" dedi

"Sıra belediyede" dedi
                Saha çalışması yapan AK Parti Muratlı İlçe Yöneticileri, “Çarşıda belediye tarafından yapılmayan yollara vatandaşımız da biz de tepkiliyiz” dedi.tasarım59 reklam paketi
                “Halkımız gerçeği bilmeli”

                Çarşıda esnaflar ve vatandaşlarla istişare yapan AK Parti Muratlı İlçe Yönetimi adına Başkan Ali Atılgan, “100. Yıl Caddesi, Hürriyet Meydanı, Nazım Sav Caddesi ve Erol Okyay Caddesi’nde elektrik tesisatları TREDAŞ, dolayısıyla iktidarımız tarafından yer altına alınmaktadır. Yapılan kazılarda zaman zaman su tesisatlarında ve kanalizasyonlarda patlamalar meydana gelmektedir. Bu patlamaların sebebi Muratlı Belediyesi ve TESKİ tarafından elektrik firmasına yer altı yapılarının planlarını verememesinden kaynaklanmaktadır. Kısaca elektrik tesisatlarının yer altına döşenmesi ile ilgili yapılan kazı neticesinde yol ve kaldırımlara verilen hasarların tamiri için Büyükşehir Belediyesi’ne ve Muratlı Belediyesi’ne TREDAŞ tarafından bedelleri ödenmiştir. Tamirat işlemleri belediyelerin sorumluluğundadır. Bu durum bilinmesine rağmen, Belediye Başkanımız Nebi Tepe ve ekibi tarafından algı yapılarak; elektrik tesisatının yer altına alınması işlemlerine ilçe belediyesi sahip çıkma peşindedir. Bu durumda teşkilat olarak sahaya çıkarak vatandaşlarımıza ve esnafımıza gerçeği anlattık” ifadelerine yer verdi.
                Vatandaşların başka sorun ve talepleri olup olmadığını da soran AK Partili Heyet, seçimden seçime değil, her daim halkın arasında olacaklarının ve halka hizmet edeceklerinin mesajını verdi.
Yayınlanma Tarihi : 27/9/2020 02:59
Okunma Sayısı : 4466

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar