Silahla vurulan genç hayatını kaybetti

Silahla vurulan genç hayatını kaybetti
                Muratlı’da yaşanan silahlı saldırıda yaralananlardan Uğur G., kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Olay, geçtiğimiz akşam saat 20.50’de Muradiye Mahallesi 100. Yıl Caddesi üzerindeki Bülent Ecevit Parkı’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; parkta alkol alan Uğur G. (24) ve ağabeyi Veysel G. (27)’ye henüz kimliği tespit edilemeyen bir şüpheli tarafından ateş açıldı. Uğur G. göğüs bölgesinden yaralanırken, ağabeyi Veysel G. ise sol bacağından yaralandı. Olayın faili ise hızla kaçarak olay yerinden uzaklaştı.
                Bilinci kapalı olan Uğur G. olay yerine gelen ambulansla Tekirdağ NKÜ Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
                Ağabeyi Veysel G.’nin ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Veysel G. olaya ilişkin ilk beyanında; kardeşiyle birlikte parkta oturup içecek içtikleri esnada kapüşonlu, orta boylu, zayıf bir kişinin yanlarına yaklaştığını, belinden çıkardığı tabanca ile kendilerine ateş ettiğini, kendilerinin şahsı tanımadığını ve düşmanlarının da olmadığını belirtti.
                Öte yandan, şüpheli şahsın olaydan sonra kaçarken silahının şarjörünü düşürdüğü öğrenilirken, olayın failinin yakalanması için hummalı bir çalışma başlatıldı.
Yayınlanma Tarihi : 14/11/2023 12:33
Okunma Sayısı : 12053

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar