Şerafettin Kurt: “Seçimle Birlikte Büyük Başarı Elde Edeceğiz”
            Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Şerafettin Kurt, partisinin Muratlı ilçe örgütü ile buluştu. İddialı olduğunu belirten Kurt, Muratlı teşkilatından da destek istedi.
            Milletvekili aday adaylarına başarılar dileyen Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe; “Öncelikli amacımız partimizin iktidar olması. Bu uğurda da bize en iyi hareketi getiren görüyoruz ki ön seçimin olmasıdır. Bunun örneğini yaşadık Muratlı’da. Avantajlı olduğunu gördük. Önce insanın kendi camiasında kendisini görmesi lazım. Bu bir yarıştır” dedi.
            Seçimin olmadığı yerde köleliğin var olduğunu dile getiren CHP Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Şerafettin Kurt, “Seçim demokrasinin vazgeçilmezidir, böyle de olmalıdır. Seçim olduğu zaman insanlar hiçbir zaman kırılganlık yaşamaz, birbirlerine küsmezler. Biliyorsunuz 7 Haziran 2015’te genel seçimlerimiz var. Bu genel seçimlerimiz ülkemiz için artık son dönemeç demektir. AKP iktidarı 2002 yılından bu tarafa ekonomiden tutun da tüm kurumsal olaylarda çok gerileme kaydetmiştir. Haliyle kurumlar ülkede işlevlerini hemen hemen yitirmek durumunda kalmışlardır. Bugün kurumlarımızda görev yapan memurlarımız artık sadece uygulamanın nasıl gideceğini uygulamakta ama emirleri yukarıdan almaktadır. Bu yüzden kurumlarımız da iyi durumda değildir” diye konuştu.
            Mali müşavir olduğunu anlatan Kurt, “1984 yılından beri bu işi yapıyorum. Aynı zamanda çiftçiyim. Hayrabolu Emiryakup Köyü doğumluyum ve 55 yıldır da Tekirdağ’da yaşıyorum. 1992 yılında Cumhuriyet Halk Partisi’nin kuruluşunda kurucu üyelik yaptım ve 1992’den bu tarafa da CHP’nin her kademesinde aldığım görevleri onur kabul edip yerine getirdim. Geçen dönem bana bazen dediler; niye çalışıyorsun, seçilecek misin? Seçilmeyebilirim ama biz 6-0 için yola çıktık. Üç tane yaptık önemli değil ama her Cumhuriyet Halk Partili üyenin, her ülkesini seven insanın her zaman çok çalışması lazım. Her başarı çalışmaktan geçer. Eğer biz çalışmazsak işte ülkenin geldiği durum ortadadır. CHP’nin altı okunun, altı ilkesinin etrafında toplanalım. Altı okun unsurlarına baktığımızda olması gereken her şey var. CHP çatısının altında toplandığımız zaman ben inanıyorum bu CHP iktidar olacaktır ve bu dönemde ön seçimle birlikte çok büyük bir başarı elde edeceğiz” ifadelerine yer verdi.
            Tekirdağ’ı, büyükşehri ve tüm ilçeleri en iyi şekilde temsil etmek için 7 haziranda Ankara’da yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olduğunu söyleyen Kurt, “Çiftçilerimiz zor durumda, işsizlik hat safhada. İnsanlarımızın daha huzurlu yaşaması, laik cumhuriyetin korunması için gençlerimize sahip çıkılması gerektiğini de çok iyi bilenlerdenim. Her yerde gözünüz kulağınız olmak istiyorum, bu yüzden adayım” diyerek konuşmasını noktaladı.
            İkramların ardından ziyaret sona erdi.
Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar