Şehir Hastanesi'ne alımlar başladı

Şehir Hastanesi
                Tekirdağ Şehir Hastanesi’ne işçi alımları için İşkur müracaatları başladı.                Muratlı Hizmet - Trakya’nın tek şehir hastanesi olma özelliğine sahip Tekirdağ Şehir Hastanesi’nde çeşitli pozisyonlarda çalıştırılmak üzere personel alımlarının startı verildi. Başvuruların hafta boyunca Tekirdağ İşkur İl Müdürlüğü’ne yapılacağı duyuruldu.
tasarım59 reklam paketi
                22 Haziran yani bugün itibariyle alımların başladığı, ilk etapta İşkur üzerinden yaşları 18 ila 35 arasında değişen 91 personelin alınacağı öğrenildi. Toplamda 1000’e yakın personelin istihdam edilmesi öngörülüyor ve hastanenin Ağustos ayında hizmete girmesi planlanıyor.
                Tekirdağ İşkur İl Müdürlüğü’nden yapılan resmi açıklamada ise; “İlanları incelemek ve ilanlara başvuru yapabilmek için esube.iskur.gov.tr adresini takip edebilirsiniz. İlanlara resmi internet sitemiz  iskur.gov.tr ve e-devlet üzerinden veya ALO 170 üzerinden telefonla başvurabilirsiniz” ifadelerine yer verildi.
                Öte yandan, AK Parti Muratlı İlçe Başkanı Ali Atılgan da sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak; Tekirdağ Şehir Hastanesi'ne yüklenici firmalar tarafından yapılacak olan personel alım ilanlarını incelemek ve ilanlara başvuru yapabilmek için izlenecek yol haritasını yayımladı.
Yayınlanma Tarihi : 22/6/2020 18:20
Okunma Sayısı : 3986

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar