Onlara minnettarız

Onlara minnettarız
                Muratlı’da yaşayan şehit ailelerini ziyaret eden güvenlik güçleri, bayramlarını kutlayarak; “Şehitlerimize minnettarız” dedi.                Muratlı’da her yıl olduğu gibi bu yıl da şehit ailelerini unutmayan Muratlı Jandarma Komutanı Cihat Bayat ve İlçe Emniyet Müdürü İsa Karasu, Muratlı genelinde tespit edilen 2 şehit ailesini evlerinde ziyaret ederek; bayramlarını tebrik etti.
tasarım59 reklam paketi
                Şehit Erdoğan Erişik’in Aşağısevindikli Mahallesi’ndeki evini ziyaret eden yetkililer, şehidin kardeşi Kemal Erişik ile bir araya geldi. Yakın zaman önce vefat eden şehidin babası Tahsin Erişik’e Allah’tan rahmet dileyen İlçe Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak, başsağlığında bulundu.
                Güvenlik güçleri ise; “Türkiye’de huzur içerisinde Ramazan-ı şerif yaşıyoruz ve bir bayramı daha karşılamanın sevincini coşku ile yaşıyorsak, hiç şüphesiz bunu bu cennet vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimize borçluyuz. Bugün ziyaret etmiş olduğumuz şehit ailelerimizin şahsında, tüm şehit ailelerimizin mübarek Ramazan bayramlarını tebrik ediyoruz” diye konuştu.
                Bu vatan ve bu topraklar için bedel ödemiş olanları asla unutmayacaklarının altını çizen güvenlik güçleri temsilcileri, “Bizler inanıyoruz ki şehitlerimiz Rabbimizin katında diridirler ve cennette en güzel makamlarla mükâfatlandırılacaklardır” dediler.
                İkinci ziyaret, Şehit Metin Öztürk’ün kardeşine yapıldı. Şehit Metin Öztürk’ün kardeşi Sezgin Öztürk ile bir süre görüşen Jandarma Komutanı Cihat Bayat ve Emniyet Müdürü İsa Karasu, misafirperverlikleri ve ikramları için aileye teşekkür ettiler.

Yayınlanma Tarihi : 4/6/2019 14:25
Okunma Sayısı : 1284

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar