Öğrencilerimize proje desteği 1000 TL

Öğrencilerimize proje desteği 1000 TL
                Trakya Kalkınma Ajansı ve Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen lise öğrencilerinin katıldığı Bir Fikrim Var Proje Yarışması’nda Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri finale kalmayı başardı.                Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden İlker Işıkgün, Berke Pehlivan, Doğan Dülger, Berk Erişik ve Proje Öğretmeni Müdür Yardımcısı Suat Uygun, Trakya Kalkınma Ajansı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen proje yarışmasında ‘Akıllı Otopark’ projesi ile 322 projeyi geride bırakarak ilk değerlendirmede 1. oldu.
                ‘Bir Fikrim Var’ proje yarışmasının Tekirdağ finaline; Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Girişimci ve Yatırım Danışmanı Fuat Sami, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve basın mensupları katıldı.
tasarım59 reklam paketi
                Yarışmaya Tekirdağ’dan toplam 322 proje katıldı. Ön elemede proje sayısı 255’e düşürüldü. İkinci değerlendirme sonrasında ise, 255 proje içerisinden ilk 50’ye kalan projeler belirlendi. Yarışma öncesi ilk 50’ye giren projelerin sergilendiği fuaye alanın açılışı yapıldı. Açılışın ardından sergi alanındaki projeler, protokol üyeleri ve ziyaretçiler tarafından incelendi.
                ‘Bir Fikrim Var’ proje yarışmasının son değerlendirmesi olan finalde ise ilk 8’e kalan Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, jüri üyeleri ve katılımcılara proje sunumlarını gerçekleştirdi. Sunumların ardından değerlendirme komisyonunda yer alan jüri üyeleri ilk 3’e giren projeleri belirledi. Yapılan değerlendirmeler sonucunda yarışmada 7. olan öğrencilerimiz, 1000 TL proje geliştirme desteği ve başarı belgesi almaya hak kazandı.
                Öte yandan, proje kapsamında sergilenmeye hak kazanan Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin EyeCode ve Muratlı Anadolu Lisesi’nin Kremli Tarak projeleri de dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi : 14/5/2019 13:13
Okunma Sayısı : 868

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar