Öğrencilerden mavi kapak kampanyasına destek

Öğrencilerden mavi kapak kampanyasına destek
                Muratlı’da ilkokul öğrencileri, yürüme engelli olan ve tekerlekli sandalyesi bulunmayanlara umut oldu.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Muratlı Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet İlkokulu 3/C Sınıfı Öğretmeni Meral Şenel ve öğrencilerinin gayretleri ile toplamış oldukları mavi kapak ve plastik atıklar, engelli bireylerin tekerlekli sandalye ihtiyacını karşılayabilmesi adına Muratlı Engelliler Derneği’ne teslim edildi.
                Öğrenciler başlattıkları kampanya ile yüzlerce mavi kapak topladı. Toplanan mavi kapakları öğrenciler, Öğretmenleri Meral Şenel ve Okul Müdürü Hulusi Tatar ile birlikte Muratlı Engelliler Derneği Başkanı Mehmet Çiğdem’e ettiler.
                Mavi kapak kampanyasının hem engelli vatandaşların tekerlekli sandalye ihtiyaçlarını karşılamaya destek olmak, hem de geri dönüşüme katkı sağlamak amacıyla sürdürüleceğine işaret edildi.
                Öte yandan, emeği geçen herkese teşekkür eden Muratlı Engelliler Derneği Başkanı Mehmet Çiğdem ise, vatandaşların mavi kapakları çöpe atmayarak derneğe ulaştırmalarını istedi.
Yayınlanma Tarihi : 5/6/2024 12:12
Okunma Sayısı : 961

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar