Öğrenciler bayram etti

Öğrenciler bayram etti
                Muratlı’da hayırsever işadamı Özgür Balcan ve AK Parti Muratlı Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kır tarafından hayata geçirilen ‘Çocuklar Üşümesin’ projesi kapsamında, yaklaşık 400 öğrenciye okul kıyafeti ve kışlık giyecek dağıtılıyor.                Cumhuriyet ve Atatürk İlk/Ortaokulları ile başlayan proje kapsamında ilçedeki tüm ihtiyaç sahibi ilk/ortaokul öğrencileri 20’şer kişilik gruplar halinde anlaşmalı esnaftan giydiriliyor.
tasarım59 reklam paketi
                2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte harekete geçen AK Parti Tekirdağ İl İstişare Kurulu Üyesi hayırsever işadamı Özgür Balcan ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kır, ihtiyaç sahibi öğrenci kalmayana kadar yardımların süreceğine işaret ettiler.
                Okul idareleriyle birlikte tespit ettikleri tüm öğrencilere sahip çıkan Özgür Balcan, “Geçen sabah bazı öğrencilerin okula yırtık ayakkabılarla gittiklerini gördüm. Bu duruma duyarsız kalamazdım” dedi.
                Okul kıyafeti ve kışlık eşyaların temel gereksinim olduğunu belirten AK Parti Muratlı Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kır ise, “Sırada kırtasiye malzemesi var. Elimizden geldiğince öğrencilerimizin kırtasiye malzemesi ihtiyaçlarını da karşılayacağız” şeklinde konuştu.
                Öğrencilerin mutluluğu ise gözlerinden okundu.

Yayınlanma Tarihi : 4/10/2019 15:42
Okunma Sayısı : 2603

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar