Mustafa Sarıgül, Muratlı'dan seslendi

Mustafa Sarıgül, Muratlı
                Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin Muratlı İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Sarıgül, burada yaptığı konuşmasında; “Hiç merak etmeyin, ilk seçimde iktidar olacağız” dedi.                Muratlı Hizmet - TDP Muratlı ilçe binasında İlçe Başkanı Lütfi Özgül ve Yönetimi tarafından karşılanan Mustafa Sarıgül, kendisine takdim edilen çiçek için teşekkür ederek; civardaki esnafa da hayırlı işler diledi. Ardından parti binasına geçen Sarıgül, bazı açıklamalarda bulundu.
tasarım59 reklam paketi
                Genel başkanlık koltuklarının zaman tüketme yeri olmadığına dikkat çeken TDP Genel Başkanı Sarıgül, “Genel başkanlık koltukları hizmet üretme yeri, bütün teşkilâtımın huzurunda söz veriyorum; sizi iktidara taşıyacağım, ilk seçimde sizi iktidara taşıyacağım” diye konuştu.
                Yoğun bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Sarıgül, “Biz Türkiye Değişim Partisi olarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ilk turda kendi adayımızı çıkaracağız. Bizim adayımız öyle bir aday olacak ki; örfüne, töresine, geleneklerine bağlı, Atatürk milliyetçiliğini savunan, bayrak ve hudut birliğine bağlı olacak. Belki o kadar güzel çalışmalar yapacak ki; hiçbir siyasi parti farkı gözetmeden yurttaşlarımızın gönlünde sevgi üzerine dünyalar kuracak. Biz Türkiye Değişim Partisi olarak; 2002’de AK Parti’nin yakaladığı, 1977’da Karaoğlan’ın yakaladığı o enerjiyi, o rüzgârı biz inşallah daha güçlü bir şekilde yakalayacağız” şeklinde konuştu.
                Sözlerine devam den Sarıgül, Trakya’nın başlıca geçim kaynağı olan tarıma ilişkin de konuşarak; “Söz veriyorum, tarımsal üretimi artırmak önceliğimizdir. Sürdürülebilir tarım, çiftçimizin sürdürülebilir gelire kavuşmasını sağlayacaktır. Ülkemizin kalkınma ve refah hamlesini tarımdan ve tarıma dayalı sanayiden başlatacağız. Çiftçilerimize destek, çiftçilerimize destek. Türkiye Değişim Partisi iktidarında çiftçilerimizin yüzü gülecek” ifadelerine yer verdi.
                TDP’nin herhangi bir partiyle ittifak yapıp yapmayacağı konusuna da açıklık getiren Sarıgül, “Bizi hiçbir siyasi partiyle ittifak yapmayız. Kendi partimizle seçime gireceğiz, kendi görüşlerimizi, düşüncelerimizi kamuoyuyla buluşturacağız” dedi.
                Mustafa Sarıgül’e Muratlı ziyaretinde partisinin Kadın Kolları Genel Başkanı Canan Ceylan da eşlik etti.Yayınlanma Tarihi : 1/5/2021 16:09
Okunma Sayısı : 1841

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar