Muratlı MYO mezunlarını böyle uğurladı

Muratlı MYO mezunlarını böyle uğurladı
                Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Muratlı Meslek Yüksekokulu (MYO), 2023-2024 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni coşkuyla gerçekleştirildi.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Muratlı MYO Konferans Salonu’nda düzenlenen törene; Muratlı Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, NKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Taşan, Yüksekokul Müdürü Bahar Sözübek, İlçe Jandarma Komutan V. Volkan Cebeci, İlçe Emniyet Müdürü Ali Oğuz Tosun, Muratlı Belediye Başkan Yardımcısı Aysun Yıldızoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Hasan Hüseyin Elverişli, Muratlı OSB Müdürü Fatih Özgen, akademik ve idari personel, öğrenci velileri ile çok sayıda öğrenci katıldı.
                Öğrenciler adına Yüksekokul Birincisi Rümeysa German konuşma yaparken, Yüksekokul Müdürü Bahar Sözübek, NKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Taşan ve Muratlı Kaymakamı Ahmet Erdoğdu da kürsüye davet edilerek; öğrencilere, velilere ve akademik personele seslenip günün anlam ve önemini ifade ettiler.
                Açılış konuşmalarının ardından, Yüksekokul Birincisi Rümeysa German yaş kütüğüne ismini çaktı. Ardından dereceye giren öğrencilere plaketleri ve armağanları protokol üyeleri ve akademik personelin katılımı ile takdim edildi.
                Mezun öğrencilere mezuniyet belgeleri takdim edildi. Mezuniyet programı geleneksel kep atma töreni ile sona erdi.
Yayınlanma Tarihi : 6/6/2024 18:44
Okunma Sayısı : 1130

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar