Muratlı Gençlik Merkezi çok yakında

Muratlı Gençlik Merkezi çok yakında
                Muratlı’da FETÖ’ye ait olduğundan el konulan Özel Moral Anafen Dersanesi binası, gençlere yönelik nezih bir ortama dönüşüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen AK Parti Muratlı İlçe Başkanı Ali Atılgan ise, yaklaşık 1,3 milyon TL’lik projenin hayata geçirildiğini duyurdu.                Muratlı Hizmet - Muradiye Mahallesi 85 ada, 43 parselde bulunan 4 katlı eski dershane binası, Muratlı İlçe Müftülüğü’ne tahsis edilerek; ‘Muratlı Gençlik Merkezi’ olması için çalışma başlatıldı. Projesi çizdirilen binada çalışmaların startı verildi.
tasarım59 reklam paketi
                23.07.2016 tarih ve 29779 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 667 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin ilgili maddeleri gereğince mühürlenen Anafen Dershane’nin mülkü de yaklaşık 4 yıl önce devlete geçmişti.
                Konuyla ilgili olarak görüştüğümüz Muratlı İlçe Müftüsü Uğur Emiroğlu, Muratlı Gençlik Merkezi’nde eğitim odasından toplantı odasına, eğlence salonundan spor salonuna kadar her şeyin düşünüldüğünü anlattı.
                İmkân ve donanımının iyi düzeyde olması öngörülen Muratlı Gençlik Merkezi ile ülkenin ve milletin geleceğinin teminatı olan gençlerin; bilgi, ahlak, erdem, estetik, ruh güzelliği ve merhamet duygusuyla yetişmelerine, milletimizi bir araya getiren değerlerin, insani haslet ve faziletlerin nesilden nesle aktarılarak üretilmesine katkı sağlanmak isteniyor.
                AK Parti Muratlı İlçe Başkanı Ali Atılgan ise, Gençlik Merkezi’nin inşaat alanında incelemelerde bulunarak; projenin tüm ilçeye ve özellikle de gençlere hayırlı olmasını diledi.Yayınlanma Tarihi : 2/8/2021 15:17
Okunma Sayısı : 1577

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar