Muratlı'da beklenen yağış

Muratlı
                Meteoroloji’nin yoğun uyarılarından sonra Muratlı’da beklenen yağış başladı.                Muratlı Hizmet - Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü’ne bağlı Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü’nün sık uyarılarının ardından Muratlı’da beklenen yağış başladı. Dolu yağışı uyarılarına karşılık, vatandaşlar hazırlıklarını yaptı.
tasarım59 reklam paketi
                Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan uyarıda; “Marmara bölge genelinde görülecek olan sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, kuvvetli (21-50 Kg/m2), Trakya Kesimi, İstanbul, Balıkesir ve Çanakkale çevreleri ile Bursa'nın batı ilçelerinde yerel olarak çok kuvvetli (40-75 Kg/m2) olması beklendiğinden ani sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar, yerel dolu yağışı ve hortum oluşma riski gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir” denildi.
                Uyarıları dikkate alan vatandaşlar sağanak yağışın etkisini göstermesi ile şemsiyelerini açarak yoluna devam etti. Uyarıları dikkate almaya bazı vatandaşlarda sağanak yağışa hazırlık yakalanarak etrafa kaçışmaya başladı.
                Sağanak yağış etkisini sürdürüyor.Yayınlanma Tarihi : 8/10/2020 15:30
Okunma Sayısı : 3403

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar