Muratlı Belediyespor'dan sert çıkış

Muratlı Belediyespor
                Muratlı Atatürk Stadyumu’nun tadilatı nedeniyle sezon başından bu yana maçlarını kendi evinde oynayamayan Muratlı Belediyespor Yönetimi, sitemkâr açıklamada bulundu.tasarım59 reklam paketi
                Sanki Barcelona sahaya çıkacak

                Muratlı Belediyespor resmi hesabından yapılan yazılı açıklamada; “Spor kamuoyuna duyurulur. Pazartesi günü yapacağımız yönetim toplantısı sonucuna göre, takımlarımızı liglerden çekebiliriz. Bütün maçlarımızı bugüne kadar deplasmanda oynadık. Sezon başı bize saha onarımı en fazla iki hafta sürer dediler. Geldiğimiz noktada değil sahamızda maç oynamak, idman bile yapamıyoruz. Sahanın kapıları kilitli, yapılan yerler iki kalenin altı pasları ve penaltı noktaları oldu. Tamiratı bitmesine rağmen neymiş; UEFA onay verecekmiş bizim sahaya, ondan sonra kapılar açılacakmış. Sanki bize maç yapmaya Barcelona gelecek! Biz buradan son kez İl Gençlik ve Spor Müdürlüğümüze sesleniyoruz; Muratlı’da bu sezon takımlar kendi sahalarında maç yapacak mı yoksa daha bekleyecek mi? Muratlı halkını cezalandırmaya devam edecek misiniz? Spor kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur” sözcükleri yer aldı.
                Birkaç hafta sabır
                Öte yandan, konuyla ilgili olarak görüştüğümüz Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak ise, Muratlı Atatürk Stadyumu’nun ihale çerçevesinde Tekirdağ 13 Kasım Stadyumu ile birlikte yapıldığından oradaki eksiklik giderilmeden Muratlı sahasının da kabulünün yapılamadığını, bir veya iki hafta içerisinde biteceğini ifade etti.
Yayınlanma Tarihi : 29/11/2019 17:58
Okunma Sayısı : 1839

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar