Muratlı Belediyespor'dan gövde gösterisi

Muratlı Belediyespor
                Muratlı temsilcisi Muratlı Belediyespor, son transferlerini törenle kamuoyuna tanıttı.                Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz bordo beyazlılar, daha önce prensip anlaşmasına vardığı 5 futbolcu için toplu imza töreni düzenledi.
tasarım59 reklam paketi
                Kamuoyuna tanıtılan yeni transferler Batuhan Yeniada, Güven Şeker, Hasan İnler, Tolga Demirci ve Alihan Özlü, attıkları imza ile resmen bordo beyazlı renklere bağlandı.
                Hizmet Spor Servisi’ne konuşan Muratlı Belediyespor Yönetimi adına Genel Kaptan Aykut Öztürk ise, “Hedefimiz bu yıl da ligi en iyi yerde bitirmek olacak. İmkanlarımız doğrultusunda sizlerin bütün ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacağız. Yeni transferler Muratlı Belediyespor camiamıza hayırlı uğurlu olur inşallah” dedi.
                Öte yandan, imza töreninin ardından Muratlı Belediyespor Kaptanı Esen Çelik’e doğum günü sürprizi yapıldı. Muratlı Atatürk Stadyumu futbolcu soyunma odasında kutlanan tecrübeli Kaptan Esen Çelik’in doğum günü renkli görüntülere sahne oldu.

Yayınlanma Tarihi : 5/2/2020 20:30
Okunma Sayısı : 1201

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar