Muratlı Anadolu Lisesi mezunlarına görkemli tören

Muratlı Anadolu Lisesi mezunlarına görkemli tören
                Muratlı’nın güzide ve köklü eğitim kurumlarından Muratlı Anadolu Lisesi, görkemli bir mezuniyet törenine imza attı.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Sunuculuğunu Eylem Karagöz Yaşar ve Saim Sercan Benli’nin yaptığı gecede, hüzün ve sevinç bir arada yaşandı. Öğrencilerin tören alanına girişlerinin ardından saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu. Muratlı Anadolu Lisesi Müdürü Emre Aslantaş tarafından açılış konuşması yapıldı. Eski mezunlar adına ise konuşmayı Diyetisyen Çiçek Tanrıver Yıldız yaptı.
                Muratlı Anadolu Lisesi’nin merhum Müdürü Esma Deniz Dellal da unutulmadı. Okuldan ayrılacak öğretmenlere plaket sunumu yapıldı. Eğitimde devamlılığın sembolü olan bayrak-flama devir teslim töreni gerçekleştirildi.
                Okulu derece ile bitiren öğrencilere plaketleri verilirken, gurur dolu anlar yaşandı. Öğrencilere mezuniyet belgelerinin takdiminin ardından öğrenciler gönüllerince eğlendi. Gecede bir de mezuniyet pastası kesildi. Muratlı Anadolu Lisesi’nin 25. Mezuniyet Töreni’nde 2024 yılı mezunları, unutulmaz bir geceyle okullarına veda ettiler.
Yayınlanma Tarihi : 13/6/2024 03:10
Okunma Sayısı : 2063

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar