Muhtarlarla buluştu

Muhtarlarla buluştu
                Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilçelerde gerçekleştirdiği mahalle muhtarları toplantılarına devam ediyor. Başkan Albayrak son olarak Muratlı mahalle muhtarları ile bir araya geldi.                Muratlı Hizmet - Başkan Kadir Albayrak, Muratlı ilçesine gelerek; burada Fatih Mahallesi Muhtarı Orhan Bozkurt, İstiklal-Kurtpınar Mahallesi Muhtarı Adem Turnacı, Kazımdirik-Turan Mahallesi Muhtarı Hasan Yüce, Ballıhoca Mahallesi Muhtarı Ömer Sağıroğlu ve Muradiye Mahallesi Muhtarı Ferdi Şengün ile bir araya geldi.
tasarım59 reklam paketi
                “Muhtarların talepleri doğrultusunda”

                ‘Mahalle muhtarlarının talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı yönlendiriyoruz’ diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; Muratlı’da gerçekleştirdiği mahalle muhtarları buluşmasında muhtarların mahalleleri ile ilgili taleplerini dinleyerek; “Mahalle muhtarlarımız yerel yönetimlerin önemli bir ayağını oluşturmaktadır. Kendilerinden aldığımız öneri ve talepler bizler için çok önemlidir. Bizler de bu talepler doğrultusunda çalışmalarımızı yönlendiriyoruz” sözcüklerini kaydetti.
                Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz ve Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerinin de katıldığı toplantıda, Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ tarafından mahallelerde gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi verildi ve muhtarların talep ve önerileri dinlendi.
                ‘Tekirdağ halkına kaliteli hizmet vermek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz’ mesajı verildi.

Yayınlanma Tarihi : 28/9/2020 18:47
Okunma Sayısı : 2532

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar