Muhsin Yazıcıoğlu'nun ismi verilecek!

Muhsin Yazıcıoğlu
                Helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi (BBP)’nin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ismi, Muratlı’da bir sokağa verildi. BBP Muratlı İlçe Başkanlığı ise teşekkür mesajı yayımladı.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - BBP Muratlı İlçe Teşkilatı’nca gerçekleştirilen girişimler neticesinde, Muratlı Belediye Meclisi’nden Muradiye Mahallesi 124. Sokak’a Muhsin Yazıcıoğlu’nun isminin verilmesi kararı çıktı. Kararı öğrenen BBP İlçe Başkanı Yaşar Karaca, Belediye Başkanı Varol Türel ve karara imza atan tüm Belediye Meclis Üyeleri’ne teşekkür etti.
                Muhsin Yazıcıoğlu’nun hayatı boyunca örnek bir kişilik sergilediğini belirten BBP’li Başkan Karaca, merhum Yazıcıoğlu’nu tüm Türkiye’nin sevdiğini ve saygı duyduğunu anımsatarak; “Belediye Meclisi’ne vermiş olduğumuz dilekçemiz neticesinde şehit liderimizin adı ilçede bir sokağa verildi. Siyasi ayrım gözetmeden ortak değerlerimiz uğruna mücadele verenlere ve kararda imzası bulunan tüm yetkililere teşkilatımız adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Yayınlanma Tarihi : 7/5/2024 15:58
Okunma Sayısı : 1189

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar