Meteoroloji sarı alarm verdi

Meteoroloji sarı alarm verdi
                Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce Tekirdağ için fırtına uyarısı yapıldı. Yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olunması istendi.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Rüzgârın, yarın bölge genelinde güney yönlerden (lodos) fırtına; yer yer kısa süreli kuvvetli fırtına, yüksek kesimlerde tam fırtına şeklinde olması bekleniyor.
                Yarın bölge genelinde mevsim normallerinin üzerinde olması beklenen hava sıcaklıklarının, Pazar gününden itibaren yağışlarla beraber hissedilir derecede azalarak; mevsim normalleri civarına düşmesi bekleniyor.
                Tekirdağ için sarı alarm verildi.
                AFAD’dan mesajlı uyarı
                AFAD tarafından cep telefonlarına uyarı mesajı gönderildi.
                AFAD, vatandaşların cep telefonlarına bir uyarı mesajı göndererek; “Meteorolojiye göre yarın kuvvetli lodos ve yağış bekleniyor. Baca zehirlenmesi, ulaşımda aksamalar ve çatı uçmasına karşı dikkatli olun” ifadelerini kullandı.
                Rüzgârın; Marmara Bölgesi, Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi’nde Cumartesi günü, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz Bölgesi ve Doğu Anadolu’nun kuzeyinde Cumartesi ve Pazar günleri güney (Lodos) yönlerden fırtına (50-70 km/saat), hamleli kuvvetli fırtına (70-90 km/saat), yüksek kesimlerde hamleli tam fırtına (90-100 km/saat) şeklinde esmesi bekleniyor.
Yayınlanma Tarihi : 10/3/2023 16:52
Okunma Sayısı : 1204

Muratlı Nöbetçi Eczane

CUMHURBAŞKANI KİM OLMALI?


Recep Tayyip Erdoğan
Kemal Kılıçdaroğlu
Diğer
reklam 1
Günlük Kurlar