Mestan Özcan mazbatayı aldı

Mestan Özcan mazbatayı aldı
            AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mestan Özcan, mazbatasını törenle aldı. Törenin ardından açıklamalarda bulundu.tasarım59 reklam paketi
            Muratlı Hizmet - Kendisine destek veren tüm vatandaşlara teşekkür eden Mestan Özcan, şu ifadeleri kullandı:
            Bugün 28. Dönem Milletvekilliği resmi mazbatamızı Anayasa Komisyonu Başkanımız Sayın Naci Ergin Bey’in elinden aldık. Cenab-ı Allah hayırlı ve mübarek eylesin. Rabbimiz mahcup etmesin inşallah. 14 yıldır yerelde siyaset yapıyoruz. Bu sürenin sonunda aldığımız bu mazbata nihai bir sürenin sonu ya da sonucu değil elhamdülillah. Bu inşallah daha kutlu görevler için bir Bismillah’tır.
            Yeni bir sayfa açacak ve inşallah şehrimiz ve ülkemiz için canla başla çalışarak değer katacağız. Rabbimiz, o Yüce Meclis’te şehrimiz Tekirdağ için, hemşehrilerimiz ve milletimiz lehine önemli ve güçlü kararlar almak için, güçlü ve itibarlı bir Türkiye ülkümüz için, mazlum coğrafyalara umut olacak güçlü Türkiye ülkümüz için çalışmayı ve alınacak kararlar için orada el kaldırmayı bize nasip etsin.
            Bugün yaşadığımız bu süreci bizlere nasip eden Mevla’ma şükrediyorum. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm AK Parti aileme teşekkür ediyorum. Her daim yanımda olan ve bana güç veren eşim, çocuklarım, anne ve babam, kardeşlerim, yeğenlerim ve tüm Özcanlar aile fertlerine teşekkür ediyorum. Dava ve yol arkadaşlarıma, İl Başkanımıza ve İlçe Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Meclis Üyelerimize, teşkilatın her kademesinde çalışan kıymetli arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum.
            Ancak asıl teşekkürü de milletimize ve Tekirdağlı hemşehrilerimize yapmayı isterim. Demokrasinin tüm güzelliklerini bize yaşattılar. Var olsunlar. Barış ve kardeşlik içinde geçen bir seçim sürecini hep birlikte yaşadık. İkinci tur seçimlerimiz ile de inşallah güçlü liderimiz, Türkiye‘de istikrarın, dünyada itibarın sembolü, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da halkımızın teveccühü ile bu güçlü meclisin başına bir kez daha Cumhurbaşkanı olarak gelmesiyle süreci tamamlamış olacağız. Rabbimiz hayırlı ve mübarek eylesin inşallah.
Yayınlanma Tarihi : 23/5/2023 02:04
Okunma Sayısı : 1445

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar