Meslektaşlarının bayramını kutladı

Meslektaşlarının bayramını kutladı
                24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla tebrik mesajı yayımlayan Trakya Gazeteciler Birliği Başkan V. Kamil Baştuhan, tüm meslektaşlarının bayramını kutladı.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Her zaman milli iradeyi sekteye uğratmak ve emperyalist devletlerin çıkarları doğrultusunda Türkiye’yi yeniden yapılandırmak isteyenler karşısında Türk basınının ayakta durduğunu ve bu duruşunu bozmadığını vurgulayan Baştuhan, bireyin bilgiye ulaşma, doğruları öğrenebilme ve kendi fikirlerini ifade edebilme özgürlüğünün sadece demokrasiyle idare edilen ülkelerde bulunduğuna da dikkat çekti.
                Kamil Baştuhan, kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: “Basın, doğru, yansız ve hızlı biçimde bilgi ve haber verme, olumsuzlukları sorgulama, kamu yararını ilgilendiren konu ve olaylarda kamuoyu oluşturma, toplumu aydınlatma işlevini yerine getirirken meslek ilkelerini ve etiğini gözetmelidir. Basın; kişilik haklarına, kişilik değerlerine, özel yaşama, gizlilik alanına saygı göstermeli, doğru olmayan haberlerden kaçınmalıdır. İlimizde ve ilçemizde de basın yayın hizmeti, ülkemizin ve toplumumuzun çıkarları ön planda tutularak; büyük bir sorumluluk anlayışı içinde duyarlılıkla yerine getirilmektedir. Sansürün kaldırılmasının 112. yılında zor şartlar altında görev yapan tüm meslektaşlarıma haber çalışmalarında başarılar diliyorum. Tüm meslektaşlarımın Gazeteciler Günü’nü ve Bayramı’nı kutluyor, Cenab-ı Allah’tan kazasız belasız, başarılı çalışmalar niyaz ediyorum.”
Yayınlanma Tarihi : 23/7/2020 13:25
Okunma Sayısı : 1839

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar