Meğerse eşini yakma sebebi buymuş

Meğerse eşini yakma sebebi buymuş
                Muratlı’da tekstil işçisi Ekrem A.(29), eşini benzin dökerek yakmıştı. İlk ifadesinde kendisini aldattığı için eşi Ayşe A.’yı yaktığını ileri süren Ekrem A.’nın eşini yakmasının gerçek sebebi bugün ortaya çıktı.                Muratlı Hizmet - Eşi Ayşe A.’ya daha önce şiddet uyguladığı için hakkında Muratlı Asliye Ceza Mahkemesi’nde kamu davası bulunan şüpheli Ekrem A., geçtiğimiz hafta görülen karar duruşmasında 3 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. Karar, itiraz ile Bölge İstinaf Mahkemesi’ne gönderildi.
tasarım59 reklam paketi
                Buna kızan koca Ekrem A.’nın cezayla ilgili eşine, ‘Sen beni yaktın, ben de seni yakacağım’ dediği ve Ayşe A.’nın üzerine benzin dökerek vahşeti işlediği belirlendi.
                Muratlı’da bir tekstil fabrikasında çalışan 2 çocuk sahibi Ekrem- Ayşe A. çiftinin şiddetli geçimsizlik yaşadıkları komşularınca anlatılırken, Ekrem A.’nın son 2 yıl içinde Ayşe A.’ya şiddet uygulamaya başladığı öğrenildi. Bazen evi terk eden Ayşe A.’nın her seferinde eşi tarafından ikna edilip evine döndüğü de tespit edildi.
                Ayşe A.’yı dava ile ilgili konuşmak bahanesiyle Süleymanpaşa’da bir ormanlık alana götürdüğü anlaşılan Ekrem A.’nın “Hayatımı kararttın. Sen beni yaktın, ben de seni yakacağım” diyip kadının üzerine benzin dökerek ateşe verdiği öğrenildi.
                Kendisinin de elleri yanan şüpheli Ekrem A. kısa sürede yakalanırken, Tekirdağ Şehir Hastanesi’ne kaldırılan Ayşe A.’nın tedavisi ise İstanbul Kartal’da Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin yanık tedavi merkezinde sürüyor.
Yayınlanma Tarihi : 1/4/2021 15:00
Okunma Sayısı : 10010

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar