Kutlama ve bayram programı açıklandı

Kutlama ve bayram programı açıklandı
                Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak, yaklaşan mübarek Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı. Kurban Bayramı kutlama programı da kamuoyuyla paylaşıldı.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Kaymakam Demirayak tebrik mesajında; “Değerli Muratlı halkı, kıymetli çalışma arkadaşlarım. Kültürümüzün en önemli unsurlarından olan dayanışma, yardımlaşma, hoşgörü ve kardeşlik duygularının en üst seviyeye ulaştığı, dargınların barıştığı, tüm milletin kucaklaştığı bir Kurban Bayramı’nı daha idrak etmenin mutluluğu ve coşkusu içerisindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı’nın bütün gönülleri şenlendirmesini, ülkemizle birlikte tüm dünya devletlerine sevgiyi, barış ve kardeşliği getirmesini diliyor; Muratlı halkının ve tüm çalışma arkadaşlarımın Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, sağlık, mutluluk dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum” sözcüklerine yer verdi.
                Kurban Bayramı kutlama programı birinci gün Muratlı Park’ta saat 15.00’de başlayacak. Burada halkla ve kamu görevlileriyle bayramlaşacak olan Kaymakam Demirayak, ardından sırasıyla 15.30’da Muratlı İlçe Jandarma Komutanlığı, 15.45’de İlçe Emniyet Müdürlüğü, devamında ise Şehit ailesi ziyaretleri gerçekleştirecek.
Yayınlanma Tarihi : 22/7/2020 17:36
Okunma Sayısı : 2933

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar