Kutlama mesajı ve kutlama programı

Kutlama mesajı ve kutlama programı
                Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak, Kurban Bayramı tebrik mesajı yayımladı. Kurban Bayramı kutlama programı da netleşti.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Kaymakam Dr. İsmail Altan Demirayak mesajında; “Kültürümüzün en önemli unsurlarından olan dayanışma, yardımlaşma, hoşgörü ve kardeşlik duygularının en üst seviyeye ulaştığı, dargınların barıştığı, tüm milletin kucaklaştığı bir Kurban Bayramı'nı daha idrak etmenin mutluluğu ve coşkusu içerisindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramının, bütün gönülleri şenlendirmesini, Ülkemizle birlikte tüm dünya devletlerine sevgiyi, barış ve kardeşliği getirmesini diliyor; Muratlı halkının ve tüm çalışma arkadaşlarımın Kurban Bayramını tebrik ediyor, sağlık, mutluluk dileklerimle  sevgi ve saygılarımı sunuyorum” sözcüklerine yer verdi.
                Kurban Bayramı 1. Gün Kutlama Programı
                Saat 15.00’de Muratlı PARK’ta halkla ve kamu görevlileriyle bayramlaşma, saat 15.30’da Jandarma Komutanlığı’nda Mehmetçik ile bayramlaşma, saat 15.45’de Emniyet Müdürlüğü’nde Polis Merkezi Ziyareti, saat 16.00’da Muratlı Devlet Hastanesi’nde hastane ziyareti, saat 16.30’da İstiklal-Kurtpınar Mahallesi’nde gazi ziyareti (Adem Çemrek).
Yayınlanma Tarihi : 12/7/2021 19:27
Okunma Sayısı : 474

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar