Kızarmaya başladık

Kızarmaya başladık
                Muratlı’daki koronavirüs vaka artışı Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasındaki haritaya böyle yansıdı.                Muratlı Hizmet - Geçtiğimiz haftalarda yeşil olan tabloda kızarma başladı. Yetkililer, rehavete kapılmadan kurallara uyma çağrısını tekrarladı.
tasarım59 reklam paketi
                Yeni tip koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında hafta içi akşam 21.00 ile sabah 05.00, hafta sonu ise Cuma günü 21.00'dan pazartesi sabah saat 05.00’a kadar süren sokağa çıkma kısıtlaması ile alınan tedbirler vaka sayılarını büyük oranda düşürmüştü. Son günlerde vatandaşların rehavete kapılarak tedbirleri bırakması ve kendilerini iyileşen hava ile birlikte sokaklara atması vaka sayılarının artmasına yol açtı.
                Muratlı’da alınan tedbirler sayesinde vaka sayıları yok denecek kadar az rakamlara inerken, son iki haftada tekrar artış başladı. Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasındaki risk tablosu, son günlerde kızarma eğilimi gösterdi.
                Koronavirüsün bulaşmaya devam ettiğini belirten uzmanlar ve yetkililer ise, maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulması çağrısını yineledi.
Yayınlanma Tarihi : 26/2/2021 18:42
Okunma Sayısı : 3578

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar