Kitap Kurtları'na özel

Kitap Kurtları
                Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Muratlı Şubesi Başkanı Mustafa Reşit Paşa Genç, ‘Kitap Kurtları Yarışıyor’ yarışmasına davet etti.                Online ve yazılı
                TÜGVA Genel Merkezi’nce organize edilen yarışma, online ve yazılı olarak yapılacak. TÜGVA Muratlı Şubesi Başkanı Mustafa Reşit Paşa Genç, yarışmaya son başvuru tarihinin 30 Mart olduğunun altını çizerek; başvuruların TÜGVA’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılacağını bildirdi.
tasarım59 reklam paketi
                Ödüllü kitap okuma yarışmasına tüm gençler davet edildi.
                Katılmak ücretsiz
                5, 6, 7, 8 ve 9’uncu sınıf öğrencilerini ‘Kitap Kurtları Yarışıyor’ isimli kitap okuma yarışına davet eden TÜGVA’lı Mustafa Reşit Paşa Genç, “Öğrencilerin yarışmaya katılabilmeleri için www.tugva.org internet sitesinden online başvuru yapmaları yeterlidir. Yarışma ücretsiz olup, son başvuru tarihi 30 Mart 2020’dir. Yarışmanın online sınav tarihi 2-3-4 Nisan’da yapılacak, yazılı sınav ise 18 Nisan 2020’de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenecek olan okullarda yapılacaktır” diye konuştu.
                Nelerden mi sorumlusunuz?
                Yarışmada 7 ve 8’inci sınıf öğrencilerinin sorumlu olacağı kitap listesi; İçimdeki Müzik, Dahiler ve Çılgın Yöntemleri, Harita Korucuları-3 Mühürdar, Peygamberin Genç Arkadaşları-Medine ve Çocuk Kalbi’nden oluşurken, 5 ve 6’ıncı sınıf öğrencilerinin sorumlu olacağı kitap listesi ise; Ali Kuşçu, Barbaros Denizler Tarihi, Dünyanın Sonundaki Saat, Peygamberin Genç Arkadaşları-Mekke ve Salyangoz Avcıları olarak sıralandı.
                Ödülleri tatminkâr
                Yarışmada birinci olan öğrenciye 9 bin TL, ikinciye 7 bin TL, üçüncüye 5 bin TL, dördüncü, beşinci, altıncı, yedinci, sekizinci, dokuzunca ve onuncu öğrencilere ise bin TL ödül takdim edilecek.
Yayınlanma Tarihi : 10/2/2020 13:24
Okunma Sayısı : 1207

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar