Kırsal mahallelerde yol hamlesi

Kırsal mahallelerde yol hamlesi
                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Muratlı’nın kırsal mahallelerinde yol seferberliğini sürdürüyor.                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’nca Balabanlı-Sarılar arasında 8,5 km’lik alanda yürütülen (Silindirle Sıkılaştırılmış Beton) yol serim çalışması tamamlanmıştı.
tasarım59 reklam paketi
                Geçen hafta itibariyle ise, Muratlı’nın Balabanlı ile Müsellim Mahalleleri arasındaki bağlantı yolunda beton asfalt çalışması başlatıldı. Sürücüler, alternatif yolları kullanmaya yönlendirildi.
                Resmi hesabından açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, “Göstermiş olduğunuz sabır için teşekkür ederiz” dedi.
                SSB yol kaplaması nedir?
                Geleneksel beton kaplamalara göre nispeten yeni bir beton kaplama türü olup, yola serilmesi ve sıkıştırılması esnasında esnek üstyapı yapımına benzer teknikler kullanılarak inşa edilmektedir.
                Geleneksel beton kaplamalara göre çok daha düşük su/çimento içeriğiyle üretilen SSB kaplamalar, bitümlü kaplama yapımında kullanılan araçlarla taşınmakta, serilmekte ve sıkıştırılmaktadır.
                Bu özellikleriyle SSB kaplamalar hızlı ve ekonomik bir şekilde inşa edilebilmekte, böylece de alternatif bir üstyapı olarak kendini göstermektedir.

Yayınlanma Tarihi : 8/11/2019 18:20
Okunma Sayısı : 1321

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar