Kaymakamın korona mesaisi

Kaymakamın korona mesaisi
                Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak, yeni tip koronovirüs salgınıyla mücadelenin etkin olarak sürdürülebilmesi için alan çalışması yaptı.                Muratlı Hizmet - ‘Sağlık için, hepimiz için’ mottosu ile yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde yapılan denetime katılan Kaymakam Demirayak, ilçe merkezinde alan taraması yaptı. Denetimler yaparak, esnaf ve vatandaşlarımıza maske takmaları, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.
tasarım59 reklam paketi
                Denetime; kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, personeli, genel kolluk birimleri (polis, jandarma) ve özel kolluk görevlilerinin (zabıta) katılımıyla oluşturulan ekipler katıldı.
                Denetimler, vatandaşların yoğun olarak bulunduğu başta şehir içi ve şehirler arası toplu ulaşım araçları ile yeme-içme ve eğlence yerleri, alışveriş alanları, kahvehane, kıraathane, çay bahçesi, düğün ve nikah yapılan yerler, berber/kuaför/güzellik merkezleri, internet kafe/salon ve elektronik oyun yerleri, otogar, taksiler, taksi durakları, park/piknik alanları ve cadde ile sokaklar gibi yaşam alanlarını kapsayacak şekilde yapıldı. Denetime ayrıca, ilgili kurum amirleri ve görevli denetim ekipleri katıldı.

Yayınlanma Tarihi : 8/10/2020 16:44
Okunma Sayısı : 3324

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar