Hodri meydan!

Hodri meydan!
                Milli İrade Platformu tarafından basın açıklaması yapıldı.                Muratlı Hizmet - Cuma namazının ardından Merkez Camii avlusunda basın açıklaması yapan Milli İrade Platformu adına Beytullah Ongun, bazı emekli amirallerin açıklamasına tepki göstererek; “Bizler vatan nöbetimizin başındayız. Hodri meydan!” dedi.
tasarım59 reklam paketi
                Beytullah Ongun açıklamasında; “Bu aziz millet, tarihin en organize ve alçakça kalkışmalarına karşı yekvücut olup ayağa kalkmış, kendisine biçilmek istenen kefeni yırtıp atmış, kendisini tarih sahnesinin dışına atmak isteyen dahili ve harici düşmanlarına bir daha asla unutamayacakları hezimetler yaşatmıştır. 15 Temmuz’da verilen dersi idrak etmekten uzak müptezeller, bir gece vakti toplanıp bu milletin iradesine karşı bildiri yayınlama cüretine ve hadsizliğine kalkışmışlar! Millet iradesine karşı hala bu gibi anti demokratik girişimlerden, darbe imalı bildirilerden, milletin kendilerine verdiği rütbeleri millete karşı kullanmaya kalkan bedbahtlardan bir sonuç alabileceğini düşünenler varsa, onlara ve tüm uzantılarına karşı buradan ilan ediyoruz: Hodri meydan! Milletimizin emrinde ve hizmetinde olmayı en yüksek rütbe, en büyük şeref ve şan kabul eden sivil toplum kuruluşları olarak dün olduğu gibi bugün de vatan nöbetindeyiz. Dâhili ve harici bütün bedbahtlar, hainler ve onların her türlü uzantıları bilmeliler ki, biz gerektiğinde bin gider, bir döneriz ama zaferle döneriz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” sözcüklerine yer verdi.
                Basın açıklamasının ardından Muratlı Cumhuriyet Savcılığı’na giden Milli İrade Platformu adına yetkili Beytullah Ongun, bildirinin altında imzası bulunan emekli amirallerden şikayetçi oldu.

Yayınlanma Tarihi : 9/4/2021 14:45
Okunma Sayısı : 3461

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar