Hepinize teşekkürler

Hepinize teşekkürler
                10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Muratlı’dan birçok protokol üyesi ve kurum temsilcisi Hizmet Medya’yı ziyaret etti.                Ziyarette Muratlı basınının Muratlı’ya hizmet konusunda ciddi şekilde çalıştığını söyleyen Belediye Başkanı Nebi Tepe, “Basın gece gündüz demeden halkı etkili ve doğru bir biçimde bilgilendiriyor. Bu anlamda sizlere teşekkür ediyorum. Gününüzü de tebrik ediyorum” dedi.
tasarım59 reklam paketi
                İnsanların haber alması için basının oldukça önemli bir misyon üstlendiğini belirten Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Başkanı Mustafa Reşit Paşa Genç ise, basının demokrasilerin vazgeçilmez unsuru olduğunun altını çizdi.
                Gün boyunca Hizmet Medya’yı ziyaret eden MHP’li Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ayhan Kaplan, MHP’li Muratlı Belediye Meclis Üyesi Salih Can Çevik, MHP İlçe Yöneticisi Sevsin Topçu, MHP Kadın Kolları Başkanı Dilek Kaplan, CHP İlçe Başkanı Sedat Gürler ve Yönetimi, CHP’li Muratlı Belediye Meclis Üyesi Kıymet Onur, CHP Gençlik Kolları Başkan Adayı Hasan Uyanık ve beraberindekiler, Muratlı Şehir İçi Minibüsleri Kooperatif Başkanı Nevzat Tufan, Cem Vakfı Başkanı Mustafa Marangoz ve Yönetimi, Genç Romanlar Derneği Başkanı Çağlar Yeltekin ve Yönetimi, Muratlı Kalkındırma ve Girişimci İş Adamları Derneği (MUGİAD) Başkanı Kerem Demir, Gizem Pastaneleri sahibi Ferit Baldız, Muratlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özyürek ve Yönetimi, AK Parti İlçe Başkan Adayı Savaş Eskicioğlu, Gazeteci Murat Ürtekin, Kazımdirik-Turan Mahallesi Muhtarı Hasan Yüce, Muratlı’nın renkli siması Necmettin Uca, AK Parti İlçe Başkan Adayı Necmi Eker, Muratlı Arama Kurtarma (MAK) Başkanı Bahadır Elmas ve daha bir çok ziyaretçi, personelin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.                Ziyaretlerden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Trakya Gazeteciler Birliği Başkan V. Kamil Baştuhan ise, gerek ofise gelerek ziyaret eden, gerekse telefon ve sosyal medya aracılığı ile ulaşan herkese teşekkürlerini iletti.
Yayınlanma Tarihi : 10/1/2020 18:33
Okunma Sayısı : 1631

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar