Hep bir ağızdan Amin!

Hep bir ağızdan Amin!
                Muratlı’nın Yukarısevindikli Mahallesi'nde yağmur ve şükür duası yapıldı.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Yağmur duasına; Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, AK Parti İlçe Başkanı Ali Atılgan, CHP İlçe Başkanı Taner İmamoğlu, DEVA Kurucu İlçe Başkanı Zafer Şengül, Belediye Meclis Üyesi Beytullah Ongun, bazı mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
                Bahar aylarının kurak geçmesi dolayısıyla endişeli olan vatandaşlar, organize edilen yağmur duasına yoğun katılım sağladı. Yukarısevindikli Mahallesi Tertip Komitesi’nce 11.00 ila 13.00 saatleri arasında 22.’si düzenlenen programda buluşan vatandaşlar, Müftülüğe bağlı imamlar tarafından yapılan duaya hep birlikte âmin demek için el açtılar.
                Yağmur duasına katılan vatandaşlara ikramlarda da bulunuldu.
                Öte yandan, sosyal medyadan paylaşım yapan Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, “Kurak geçen günleri en kısa zamanda geride bırakıp, bol yağmurlu ve bereketli bir yıl olmasını diliyoruz” ifadelerini kaydetti.
                AK Parti İlçe Başkanı Ali Atılgan ise, “Yukarısevindikli Mahallesi halkının geleneksel olarak 22 senedir düzenledikleri yağmur ve şükür duasına teşkilat mensuplarımız ile birlikte katılım sağladık. Rabbim yapılan duaları kabul ve makbul eylesin” sözcüklerini kullandı.
Yayınlanma Tarihi : 4/6/2023 15:06
Okunma Sayısı : 2582

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar