Halkla el ele, gönül gönüle

Halkla el ele, gönül gönüle
                Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muratlı İlçe Başkanlığı, halkın sorunları ile ilgilenmeye devam ediyor. Bu kapsamda, her hafta Salı günü yapılacak mahalle toplantılarının ilki Kazımdirik-Turan Mahallesi’nde gerçekleştirildi.                Muratlı Hizmet - Halkın katılım gösterdiği çözüm odaklı toplantıda, vatandaşların sıkıntıları dinlenerek; çözüm yolları arandı. Kazımdirik-Turan Mahallesi Muhtarı Hasan Yüce önderliğinde bölge sakinlerinin talep ve görüşlerini tek tek dinleyen AK Parti Muratlı İlçe Başkanı Ali Atılgan, oldukça verimli bir toplantı geçirdiklerini ifade etti.
tasarım59 reklam paketi
                Muratlı’nın kalkınması ve gelişmesi adına çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerine dikkat çeken Başkan Atılgan, “Vatandaşlarımızın takdiri ile bu koltuklarda oturuyoruz. Onların sevgisi ve inancı her şeyin üzerindedir. Bugün burada vatandaşlarımızın bize ilettiği sorunların çözümü aşamasındaki süreci takip edeceğiz. Gerekli tüm girişimlerde bulunacağız. Bizim kapımız hemşerilerimize her daim açık” diye konuştu.
                Belediyenin hizmetlerinin yetersiz olduğunu dile getiren ve yüksek su faturalarından yakınan vatandaşlara hitap eden AK Partili Başkan Ali Atılgan, ilçe belediyesi ve büyükşehir belediyesinin kendilerinde olmadığını, yüksek su faturaları ile ilgili olarak CHP’li Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı TESKİ’ye müracaat ederek itirazda bulunabileceklerini söyledi. Başkan Atılgan, “Biz genelde iktidar olarak üzerimize düşen tüm görevleri yerine getiriyoruz. Aynı gayret ve azmi yerel yönetimlerden de görmek isteriz” dedi.
                Halkla buluşan AK Partili heyet, ardından halka açık olarak AK Parti Muratlı İlçe Yönetim Kurulu toplantısını icra etti.Yayınlanma Tarihi : 21/7/2020 19:53
Okunma Sayısı : 2496

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar