Genel Sekreteri ve yardımcıları görevden uzaklaştırıldı

Genel Sekreteri ve yardımcıları görevden uzaklaştırıldı
                Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından kentteki otellerde misafir ettiği 550 depremzedeye verdiği hizmeti 14 Mayıs seçimlerinden sonra sonlandıracağını duyuran Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hakkında başlatılan soruşturmada; Genel Sekreter Fatih Ünsal, Genel Sekreter Yardımcısı Alpaslan Kurtoğlu ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı İsa Karadağ görevlerinden uzaklaştırıldı.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - İçişleri Bakanlığı’nın soruşturması sürerken, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise konuyla ilgili olarak; “Konuyla ilgili müfettişler Tekirdağ’a geldi. Soruşturma devam ederken benim bir açıklama yapmam doğru olmaz. Soruşturmanın sonucunu bekleyelim her şey daha iyi olur. Şuanda soruşturmada ismi geçen isimler görevden alınmadılar. Bu isimler şuanda soruşturma devam edene kadar görevlerinden uzaklaştırıldılar o kadar ama geçici bir süre. Soruşturma sonucuna göre hareket edilecek. Şuanda soruşturma devam ederken bir açıklama yapmam doğru olmaz” dedi.
                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından kentteki otellerde misafir ettiği 550 depremzedeye verdiği hizmeti 21 Mayıs'ta sonlandıracağını duyurdu. Duyuru üzerine AFAD Başkanlığı, Tekirdağ Valiliği’nce depremzedelerin tüm masraflarının karşılanarak, otel tahsis edilmesi istendi. Büyükşehir Belediyesi’nden gece yarısı yapılan açıklamada; “Geçici konteyner kentleri yeterince kurulamayınca, ilgili daireye gerekli talimatlar verilerek süre uzatılmıştır. Konunun çirkin bir şekilde siyasete alet edilmesi oldukça düşündürücüdür” denildi.
Yayınlanma Tarihi : 5/6/2023 13:54
Okunma Sayısı : 1576

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar