Gençlik Haftası dolu dolu geçti

Gençlik Haftası dolu dolu geçti
                Muratlı’da Gençlik Haftası kapsamında birçok etkinlik gerçekleştirildi.                Muratlı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikler çerçevesinde Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Atatürk Stadyumu’nda faaliyetler yapıldı.
                Muratlı Anadolu Lisesi Pansiyonu’nda satranç turnuvası yapıldı. Her okuldan 3’er öğrencinin katıldığı turnuvanın 1.’si Burak Eren, 2.’si Mert Tren, 3.’sü Yiğit Serbest oldu.
                Erkekler basketbol turnuvası da renkli karşılaşmalara sahne oldu. Turnuva şampiyonu Muratlı Anadolu Lisesi oldu.
                3’er set üzerinden yapılan voleybol turnuvasının şampiyonu Muratlı Anadolu Lisesi, 2.’si Hacı Rafet Gümüş Anadolu İmam Hatip Lisesi, 3.’sü ise Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.                Masa tenisi turnuvası kızlar ve erkekler olmak üzere iki kategoride yapıldı. Kızlarda 1. Muratlı Anadolu Lisesi, 2. Hacı Rafet Gümüş Anadolu İmam Hatip Lisesi, 3. Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu. Erkeklerde 1. Muratlı Anadolu Lisesi, 2. Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 3. Hacı Rafet Gümüş Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu.
                5’er kişilik takımlardan oluşan halı saha futbol turnuvasında ise 1. Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2. Muratlı Anadolu Lisesi, 3. Hacı Rafet Gümüş Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu.
                Atletizmde 100 m ve 4 x 100 m kategorilerinde yarışma yapıldı. 100 m’de her okuldan 3 kız, 3 erkek sporcu yer aldı. 4 x 100 m’de ise 4 kız, 4 erkek sporcu ter döktü.                4 x 100 m’de kızlar kategorisinde 1. Hacı Rafet Gümüş Anadolu İmam Hatip Lisesi, 2. Muratlı Anadolu Lisesi, 3. Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olurken, 4 x 100 m’de erkekler kategorisinde 1. Muratlı Anadolu Lisesi, 2. Hacı Rafet Gümüş Anadolu İmam Hatip Lisesi, 3. Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.
                100 m kızlar kategorisinde 1. Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2. Muratlı Anadolu Lisesi, 3. Hacı Rafet Gümüş Anadolu İmam Hatip Lisesi olurken, erkekler kategorisinde 1. Hacı Rafet Gümüş Anadolu İmam Hatip Lisesi, 2. Muratlı Anadolu Lisesi, 3. Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

Yayınlanma Tarihi : 14/5/2019 14:53
Okunma Sayısı : 757

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar