Gelecek Partisi kongresini yaptı

Gelecek Partisi kongresini yaptı
                Gelecek Partisi Muratlı 2. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Berke Türkel güven tazeledi.                Muratlı Hizmet - Gelecek Partisi Muratlı İlçesi 2. Olağan Kongresi’ne; Gelecek Partisi – Saadet Partisi TBMM Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Gelecek Partisi Marmara Bölge Sorumlusu Cemal Eğin, CHP İlçe Başkan V. Recep Zorlu, MUGİAD Başkanı Kerem Demir ve partililer katıldı.
tasarım59 reklam paketi
                Kongrede sığınmacı politikalarını eleştiren Gelecek Partili Millletvekili Ahmet Selçuk Özdağ, “Kim olursa olsun aman dileyene, merhametse de kol kanat germekse de evet. Ancak, sığınmacılar batıya gitmek istiyor. Niçin burada hapsederek alıkoyuyorsunuz? Avrupa istiyor diye değil mi? Tıpkı Orban gibi. Adam otoriter ama AB destekledi” sözcüklerini kaydetti.
                Konuşmasında ikiyüzlü siyaset eleştirisine de yer veren Selçuk Özdağ, “Bir de Ensar-Muhacir demiyor musunuz! Kim oldukları (çoğu) belli olmayan insanlara muhacir/Ensar/kardeş muamelesi yapmakta hayli bonkörsünüz. Ancak sıra bize gelince Fetöcü, PKK’lı, başka ülkelerin projesi oluyoruz. İkiyüzlü siyasettiniz de, siz de fazlasıyla bıktırdınız” diye konuştu.
                Özdağ şunları kaydetti: “Sizin sığınmacılar da umurunuzda değil. Yandaş sermayedarların ucuz ve kayıtdışı emeklerini sömürmelerine imkân verip milletin çocuklarının işsiz aşsız kalmasına yol veriyorsunuz. Bu doğru mu?”                Kongreye tek liste giren mevcut Başkan Berke Türkel ile yola devam kararı alındı. Dilek ve temennilerin ardından kongre sona erdi.


Yayınlanma Tarihi : 18/9/2023 03:03
Okunma Sayısı : 1042

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar