Geleceğin judocularına sürpriz

Geleceğin judocularına sürpriz
            23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası’nda 3. olan Judocu Muhammed Mustafa Koç, Muratlı’ya gelerek judo antrenmanına katıldı.                1-3 Kasım 2019 tarihlerinde Rusya’nın İzhevsk kentinde düzenlenen 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası’nda 81 kiloda 3. olarak bronz madalya almaya hak kazanan Süleymanpaşa Belediyesi Sporcusu Milli Judocu M. Mustafa Koç, antrenörü olan Muratlı Gençlik ve Spor İlçe Müdiresi Nelda Şilli ve Muratlı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda miniklere judo eğitimi veren uzman çalıştırıcı Sibel Çalışkan’ı ziyaret etti.
tasarım59 reklam paketi
                Uzman çalıştırıcı Sibel Çalışkan’ı verdiği eğitimler esnasında ziyaret ederek geleceğin judocularına taktikler veren M. Mustafa Koç, ilgi odağı oldu.
                İlkokul öğrencilerinden oluşan minikler judo takımına yurtdışı tecrübelerini aktaran Milli Judocu Mustafa Koç, spora onların yaşındayken başladığını vurgulayarak; sporcuları yüreklendirdi.
                Küçük sporculara ‘Kendinize bir hedef koyun’ çağrısında bulunan bronz madalyanın sahibi Mustafa Koç, çalışırlarsa başarının onlar için uzak olmayacağını söyledi.
                Öte yandan, Muratlı temaslarında Hizmet Medya’yı da ziyaret eden Milli Judocu Mustafa Koç, gazeteci Emre Baştuhan ile görüştü.

Yayınlanma Tarihi : 7/11/2019 18:25
Okunma Sayısı : 1086

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar