Gasp iddiasına rekor tutuklama

Gasp iddiasına rekor tutuklama
                Muratlı’da uzman çavuşu döverek gasp ettikleri iddia edilen şüphelilerden 9’u tutuklandı.


                Muratlı Hizmet - Olay, geçtiğimiz akşam saatlerinde Muratlı-Müsellim karayolu üzerinde meydana geldi. İddiaya göre; kimliği belirsiz kişilerce darp ve gasp edilen Jandarma Uzman Çavuş C.A., kafa travması geçirdi.
tasarım59 reklam paketi
                Darp sonrası kendi imkânları ile hastaneye giden C.A. Muratlı Devlet Hastanesi Acil Servisi'ndeki ilk müdahalesinin ardından kafa travması şüphesiyle Tekirdağ Şehir Hastanesi'ne sevk edildi. Tekirdağ Şehir Hastanesi'nde tedavisi yapılan uzman çavuş taburcu oldu. Jandarmayı yaralayan ve uzman çavuşa ait eşya ve cep telefonunu gasp ettiği öne sürülen şüpheliler ise tek tek yakalandı. Uzman çavuşa ait eşyalar da teslim alındı.
                Jandarma Karakolu’nda işlemleri tamamlanan H.K., M.G., C.U., İ.A., İ.P., S.I., B.K., B.T., S.Ç., İ.K., P.K. ve U.K., bugün sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Muratlı Adliyesi'ne sevk edildi. 12 şüphelinin sorgusu gün boyu sürdü.
                Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan başta olmak üzere çok sayıda il emniyet ve il jandarma yetkilisi de ilçeye intikal etti. Özel Harekât’a ait zırhlı araçlar da adliye çevresine konuşlandırıldı.
                Gece saatlerinde ‘Nitelikli Yağma’ iddiasıyla nöbetçi mahkemeye sevk edilen H.K., M.G., İ.A., İ.P., S.I., B.T., S.Ç., P.K. ve U.K. geniş güvenlik önlemleri altında tutuklanarak Tekirdağ T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na sevk edildi. İ.K., C.U. ve B.K. ise adli kontrol şartıyla (Haftada iki gün imza) serbest bırakıldı.
                Olaya ilişkin başlatılan soruşturma sürüyor.

Yayınlanma Tarihi : 1/5/2021 03:47
Okunma Sayısı : 6529

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar