Fener alayı ve konser sürprizi

Fener alayı ve konser sürprizi
                2 Kasım Muratlı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıldönümü etkinlikleri kapsamında fener alayı düzenlendi. Fener alayı bitişinde O Ses Türkiye’nin Evren Akan’ı sahne aldı.tasarım59 reklam paketi
                Fener Alayı’na 7’den 70’e tüm vatandaşlar ilgi gösterdi.
                Saat 19.00’da İlçe Jandarma Komutanlığı’ndan başlayarak Hürriyet Meydanı’na kadar halkın katılımıyla yapılan fener alayı, Jandarma Karakolu önünden yaklaşık 50 kişiyle başladı.
                Fener alayı grubu ilçe merkezine inerken halkın katılımıyla yaklaşık 2 bin kişiye ulaştı.
                Hürriyet Meydanı’na gelindiğinde ise topluluk, dev Türk Bayrağı açarak saygı duruşu ve İstiklal Marşı okudu.                Gençlerin daha fazla ilgi gösterdiği fener alayında, ellerinde dev Türk Bayrağı ile Atatürk posteri olan vatandaşlar bando takımı eşliğinde yürüdü.
                Hürriyet Meydanı’nda Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Ardından mikrofona davet edilen Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak, Muratlı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümünü kutladı.                Ardından alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Evren Akan, hareketli şarkıları ile eğlenceli dakikalar yaşattı. Sanatçı Evren Akan ikinci parçada sahneye Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe’yi davet ederek; ‘Drama Köprüsü’ adlı türküde Başkan Tepe ile düet yaptı.
                2 Kasım Muratlı’nın Kurtuluşu etkinlikleri renkli görüntülere sahne oldu.
Yayınlanma Tarihi : 2/11/2019 20:26
Okunma Sayısı : 2374

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar