Faizler siliniyor! Bir şartla

Faizler siliniyor! Bir şartla
                Elektrik fatura borçlarını 3 Temmuz 2020 mesai saati bitimine kadar tek seferde nakit ödeyen müşterilerinin tüm faiz borçlarını sileceğini duyuran TREPAŞ, borçlulara müjdeyi verdi.                Muratlı Hizmet - Muratlı’da Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. adıyla hizmet veren TREPAŞ, Türkiye’nin de içinden geçtiği Kovid-19 pandemisi ile mücadele sürecinde, tüm Trakya bölgesindeki müşterilerine destek olmak ve enerji hizmetlerinden kesintisiz yararlanmalarını sağlamak amacıyla vadesi geçmiş tüm elektrik fatura borçlarını 3 Temmuz 2020 mesai saati bitimine kadar nakit ödeyen müşterilerinin tüm faiz borçlarını sileceğini açıkladı.
tasarım59 reklam paketi
                Kampanya ile vadesi geçmiş fatura borçlarının tek seferde nakit olarak ödenmesi halinde oluşan tüm gecikme zammı tutarları, bir defaya mahsus olarak tahsil edilmeyecek. Müşteriler, sadece anapara borcunu ödeyerek borçlarını kapatmış olacak.
                TREPAŞ’tan yapılan resmi açıklamada; “Kampanya, resmi daire, sanayi, ticarethane, mesken ve tarımsal sulama müşterileri de dahil olmak üzere tüm TREPAŞ müşterilerini kapsamaktadır. Müşteriler kampanyadan yararlanabilmek için 3 Temmuz 2020 mesai saati bitimine kadar herhangi bir ilave başvuruya gerek kalmaksızın tüm TREPAŞ Müşteri Hizmetleri Merkezlerinden, TREPAŞ yetkili veznelerinden, anlaşmalı bankalardan ve PTT şubelerinden ödeme yapabileceklerdir. Ayrıntılı bilgi için müşterilerin, www.trepas.com.tr adresinden ve 444 88 35 no’lu Çağrı Merkezi’nden bilgi alabilir” sözcükleri kullanıldı.
Yayınlanma Tarihi : 25/6/2020 14:01
Okunma Sayısı : 4680

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar