Ev sahibi Muratlı idi

Ev sahibi Muratlı idi
                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin her ay rutin olarak yaptığı belediye meclis toplantısı bu ay Muratlı’da gerçekleştirildi.                Muratlı Sanayi Düğün Salonu’nda yapılan meclis toplantısı saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Mazeretli katılmayan üyelerin dışında çoğunluğun sağlandığı görüldü.
tasarım59 reklam paketi
                Açılış konuşmasını yapan Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe; “Öncelikle ülkemizin bugünlerde yaşadığı zor şartlarda Allah yardımcımız olsun diyoruz. Şehit verdik, Türk milletinin başı sağ olsun diyorum. Yaralılarımıza, gazilerimize acil şifalar diliyorum. Zor şartlardan geçiyoruz. Bir yandan ekonomik kriz var, bir yandan da dışta düşmanların oyunlarını görüyoruz. Milletimiz bunları da atlatacaktır. Biz Muratlı Belediyesi olarak, Muratlı halkı olarak devletimizin, milletimizin yanındayız. Şuana kadarki çalışmalarda Büyükşehir’den ne istediysek aldık. Muratlı Belediyesi borcu olmayan bir belediyedir. Ben burada, sizlerle beraber olmaktan büyük onur duyuyorum ve hayırlı olsun diyorum” ifadelerini kaydetti.
                Ardından Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, belediye sınırları içinde yapılan faaliyetlerin görselini sundu. Gündem gereği olarak, 8 Ocak 2020 tarihinde verilen 2 adet soru önergesi cevaplandı. Meclise havale edilen 19 maddenin ilgili komisyonlara havalesi oylandı. Kapaklı Belediyesi sınırları içinde Millet Bahçesi, Hayrabolu’nun Şalgamlı Mahallesi’ne Pazar Yeri kurulması, Süleymanpaşa Belediyesi’nde Büyükşehir Belediyesi’ne ait bazı gayrimenkullerin belediyelere verilmesi konuları gündeme alındı. Hususlar ilgili komisyonlara sevk edildi.                Meclisin oturumu sona ererken, bir sonraki meclis toplantısı ise 11 Mart 2020 tarihinde Süleymanpaşa ilçesinde yapılacak.

Yayınlanma Tarihi : 12/2/2020 19:48
Okunma Sayısı : 1633

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar