EBA her yerde

EBA her yerde
                Muratlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, uzaktan eğitim sürecinde teknolojiye erişim eksikliği ve internet sorunu yaşayan öğrenciler için EBA Destek Noktası kurdu.                Muratlı Hizmet - Uzaktan eğitim sürecinde teknolojiye erişim eksikliği ve internet sorunu yaşayan öğrenciler için Muratlı’da anaokulu ve Halk Eğitimi Merkezi dahil tüm okullarda EBA Destek Sınıfları kuruldu.
tasarım59 reklam paketi
                EBA Destek Noktaları’nda internet ve teknoloji erişimi olmayan öğrenciler sosyal mesafe kurallarına uyarak eğitim almaya başladı.
                Uzaktan eğitime giriş imkanı olmayan ya da giriş yapmakta zorlanan öğrencilere yönelik olarak Bakanlığın ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün talimatıyla EBA Destek Noktaları çalışması yaptıklarını dile getiren Muratlı Milli Eğitim Müdür V. Ömer Çelik, okullarda gerekli tüm altyapı çalışmalarının günler öncesinden tamamlandığına dikkat çekerek; evlerinden EBA'ya giriş imkanı olmayan tüm öğrencilerin evlerine en yakın okullarda, okul idarelerinin hazırladığı program dâhilinde uzaktan eğitimlerine devam etmelerinin sağlanacağını ifade etti.Yayınlanma Tarihi : 15/9/2020 14:38
Okunma Sayısı : 820

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar