Dostlar alışverişte görsün

Dostlar alışverişte görsün
                Muratlı Belediyesi tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden alınan trafikten çekilmiş yolcu otobüsü aylardır öylece duruyor.                Muratlı Hizmet - Yaklaşık 8 ay önce 3 bin 500 TL + KDV karşılığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden alınan trafikten çekilmiş otobüs, Muratlı Belediyesi envanterine eklenmişti. 22 yaşındaki otobüs alındığı günden bu yana hiç kullanılmayarak şantiyede park halinde kaderine terk edildi.
tasarım59 reklam paketi
                Hizmet Medya olarak otobüsün akıbetini sorduğumuz belediye yetkilileri pislik içindeki yolcu otobüsünü yıkayıp temizlerken, otobüsün neden kullanılmadığı ve ne işe yarayacağı sorularına ise halen cevap bulunamadı.
                Diğer taraftan, otobüsü teslim alırken Hizmet Medya’ya konuşan Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, “Otobüsü cenazelerde kullanacağız. Özellikle engelli rampasının olması nedeniyle engellilere özel günlerde de aracın tahsisini yapabileceğiz. Bu araç engelliler için de biçilmiş kaftan. Spor kulüplerine veya duruma göre farklı mecralarda da kullanabileceğimiz bir otobüs. Muratlı’ya hayırlı olsun diyorum” demişti.
                Öte yandan, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından otobüsün ön camına “Bu otobüs, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Muratlılılara hediyesidir. İyi yolculuklar dileriz” yazdırılmıştı. Henüz otobüsle yolculuk yapan olmadı.
 

Yayınlanma Tarihi : 6/9/2021 19:24
Okunma Sayısı : 3096

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar